Pět vybraných piškvorkyžáků naší školy (Jakub Čermák, Ondřej Blažek, Pavel Kotala, Kryštof Novák, Pavel Špíšek) se v pátek 22. 11. 2013 vydalo do Ostravy na krajský turnaj v týmové soutěži pIšQworky bít se za jméno své školy a za svou čest. Hned potom, co vstoupili na půdu SPŠEI Kratochvílova, se všem soupeřům zatajil dech a na první pohled šlo poznat, že se s naším týmem nikdo nechce pustit do křížku. Utvořilo se několik koleček, která si potutelně ukazovala a šuškala, avšak na nic víc se nezmohla. S přehledem vyhranou skupinu a první dva zápasy v play-off dokázala ve finále zastavit až otrava krnovským Methanolem, která však žádné trvalé následky nemá, protože si náš tým odnesl celkové 2. místo v Moravskoslezském kraji a postoupil do celostátního turnaje pIšQworky 2013, který se bude konat v pátek 29. 11. 2013!

Kryštof Novák (6.G)