V pátek 11. 4. 2014 se uskutečnila již druhá Noc deskových her v tomto kalendářním roce. Opět se sešla třicítka nadšenců, kteří se rozhodli strávit páteční večer a kousek sobotního rána nad herním plánem. V celé učebně byl cítit velký zápal do hry a nezaujatý pozorovatel by se asi hodně divil – učebnou se ozývaly zvuky zvířat, dělaly se dřepy, tikala bomba, házelo se mincí, sbíraly se diamanty, testovaly se vědomosti, kreslilo se, modelovalo, někteří se pokoušeli zabít šerifa a jiní pantomimou ztvárnit třeba „dveře vagónu“. Nejrůznější aktivity a hry spojovalo to nejdůležitější – úsměv a radost ze hry. A to je pro nás, organizátory, ta největší odměna!
Názory některých účastníků si můžete přečíst v pokračování článku.
Jana Pánková

Noc deskových her byla opětovně úžasným zážitkem a příjemným zpestřením. Ohromná chyba pro každého, kdo nedošel. Sešel se úžasný kolektiv a akce proběhla na výbornou. Jedinou věcí, která mne mrzí, je, že když se člověk tak výborně baví, čas ubíhá neuvěřitelně rychle. Doufám, že akce tohoto typu se na škole udrží a že budou pokračovat, dokud to bude možné. Závěrem jenom ohromné díky paní učitelce Pánkové a Jeyovi, a to nejen za organizování těchto akcí! (Jan Pavlica, 4.A)

Super, bomba, pecka a dalších x kladných hodnotících výrazů. Mrzí mě jen to, že už to pro nás končí. Ale doufám, že akce budu moct navštěvovat i nadále (pokud teda maturitu zvládnu a školu dokončím), protože jsem na kouzlo Noci deskových her přišel až moc pozdě. Hodně štěstí s organizováním dalších ročníků (nebo obměsíčníků?!) a ať je stálý zájem, protože, a teď ruku na srdce, z té Tarantule mě bolí břicho od smíchu ještě teď… (Petr Masník, 6.G)

Jaká byla Noc deskových her? No jednoduše skvělá, organizace se povedla, sešli jsme se v hojném počtu, zahráli si super společenské hry a hodně se nasmáli. Určitě v této tradici pokračujte dále, stojí to za to! Tímto Vám i Kubovi děkuji. (Kristýna Indráková, 6.G)