V pátek 31. 10. 2014 škola večer opět ožila díky nadšencům pro deskové hry. Zhruba 30 studentů a studentek se rozhodlo strávit halloweenský večer bez strašení, ale zato s pořádnou dávkou zábavy, smíchu, ale i napětí a přemýšlení.
Na stolech se střídalo množství různých her a každý si tak přišel na své. Někteří sváděli tříhodinovou bitvu o trůny, jiní stavěli jenga věž skoro až do nebes, další si lámali hlavu nad kvízovými otázkami, někteří se snažili pochopit netradiční (původem čínskou) hru go, jiní chtěli zjistit, co patří do švábího salátu, a další se bavili tradičními Activitami. Nejvytrvalejší hráči vydrželi hrát úctyhodných 10 hodin.
Na závěr bych za všechny účastníky chtěla poděkovat OSRP za podporu celé akce a Filipu Čejkovi (6. G) za spolupořadatelství. Dík patří také všem hráčům za úžasnou atmosféru a velmi vydařenou akci.
Názory některých účastníků najdete v pokračování článku.
Jana Pánková

Noc deskových her pro mě byla úžasným zážitkem. Poznala jsem spoustu nových lidí, zažila hodně legrace a objevila jsem zajímavé nové hry. Soutěživost sálala snad z každého a to vytvářelo skvělou atmosféru při hrách. Děkuji pořadatelům za organizaci, už se těším na další takovou akci. (Adéla Sobotíková, 1. B)

Myslím si, že to byla vydařená akce. Byl to příjemně strávený večer s fajn lidmi a užili jsme si hodně zábavy. Doufám, že příští rok se bude tato akce konat znovu. (Radek Škrabal, 3. G)

Bylo to perfektní, nemám co vytknout. :) (Jakub Černoch, 6. G)

Chtěla bych pochválit jak nápad, tak organizaci a ochotu, byla to skvělá akce. Velmi zábavná a sbližovací, škoda jen, že se jí nezúčastnil větší počet lidí. I tak to bylo super a těším se na příští rok. :) (Kristýna Cábová, 1. A)