Inscenace Peter Black 2 s podtitulem „A new beginning“ formálně a inscenačně přímo navazuje na úspěšný titul Peter Black, který naši žáci shlédli v loňském školním roce.
Obsahově se divadelníci rozhodli rozehrát téma, které se dotýká nás všech. Hledání správného zaměstnání je možná pro naše žáky otázka daleké budoucnosti, ale dříve či později s ním budou v různých podobách konfrontováni také. Peter Black jakožto člověk z ulice, začíná svoji novou cestu za prací. Prochází sérií profesí a prací, při kterých podstupuje zkoušky vlastní osobnosti a vlastních možností. Vědomostní předpoklady, fyzická omezení, zodpovědnost, lehkovážnost, strach, přátelství, disciplína, odvaha, zvyk, náhoda a možná i láska. To jsou jen některé z faktorů, které mohou mít zásadní vliv na výběr správného zaměstnání, a proto se objevují i v příběhu, který se našim žákům velmi líbil.
upraveno z webových stránek divadelní společnosti
odkaz na fotogalerii k divadelnímu představení