O tomto rozhodla veřejnost v soutěži Školní časopis roku 2016 v krajském kole, kterého se náš časopis Gymplátek zúčastnil 17.května. Soutěž, kterou pořádá Asociace středoškolských klubů České republiky, proběhla v každém kraji, z nichž dva nejlepší časopisy se utkají 10. listopadu v celostátním finále v Brně. Naše teprve půlroční časopisové „miminko“ v silné konkurenci 26 časopisů z Moravskoslezského kraje vybojovalo výše zmíněný cenný kov! Nejen že jsme se umístili na 6. místě dle poroty v kategorii středních škol, ale lidé si Gymplátek vybrali jako 3. nejčtenější časopis.

Tímto úspěchem redakce završila veleúspěšný školní rok – časopis totiž v tomto školním roce vznikl, bylo vydáno 7 čísel a dokonce se umístil v prestižní soutěži.
Náš Gymplátek najdete kromě Facebooku a Instagramu také na stránkách naší školy a odběratelé přímo na mailu. Více informací o soutěži pro vás přinášíme v novém čísle, které vyjde již 1. 6. Doba je to však dlouhá, takže si mezitím můžete přečíst květnové číslo na odkaze https://joom.ag/6wtW. V neposlední řadě také děkujeme za finanční i morální podporu školy, studentů a občanského sdružení rodičů. Bez vás by to nešlo!

Za redakci Gymplátku Tereza Jelínková