Ve čtvrtek 28.9.2017 se od 9:30 do 13:30 hodin v prostorách budovy Krajského úřadu a na přilehlých parkovištích uskuteční Den otevřených dveří.
„Chceme, aby návštěvníci poznali krajský úřad i jinak než jako formální veřejnou instituci. Aby ho vnímali jako spolehlivou organizaci s příjemnými a vstřícnými zaměstnanci, kteří jim poskytují kvalitní služby a profesionální servis, a přitom to nejsou žádní protivní suchaři, jak se občas mezi lidmi povídá,“ řekl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.
Na den otevřených dveří krajského úřadu je připraveno pro každého něco – zábava i poučení, sport, kultura, určitě si každý návštěvník vybere.
„Zjistíte, jak se cítí piloti stíhaček, co všechno se dá vyrobit z recyklovaných materiálů, jak jste na tom s finanční gramotností, co obnáší dát opuštěným dětem rodinu, jak funguje Czech POINT. Studenti krajských škol vás učešou a nalíčí, ochutnáte skvělé koktejly, kávu a další dobroty od budoucích gastromágů. Ukážeme vám naše prostory včetně pracovny hejtmana, setkáte se se svými politiky, se kterými můžete probrat všechno, co vás zajímá. Uvidíte nejen hasičskou a zdravotní techniku, kriminalistickou laboratoř ale i naše elektromobily a firemní školku. Naučíte se poskytovat první pomoc, vyznat se v historických mapách i třeba pracovat se dřevem a kovem“, dodal ředitel Krajského úřadu Moravskoslezského kraje Tomáš Kotyza.
Srdečně vás zve Krajský úřad Moravskoslezského kraje.

Pozvánka ve formátu pdf