V letošním školním roce se do okresního kola ve florbalu SŠ přihlásilo nejenom družstvo chlapecké, ale i dívčí.
Florbalistky z pěti středních škol mezi sebou bojovaly 30. 1. 2018 na hale ABC v Novém Jičíně. Brankářka Viktorie Karasová a hráčky v poli Simona Závadová, Aneta Figarová, Lenka Novotná (všechny 2.B), Gabriela Rubinová a Eliška Krumpolcová (4.G), Daniela Škyvarová (3.G), Pavlína Kutějová a Kristýna Bačová (1.A), Tereza Orlitová (3.A), Veronika Holeňová (3.B) pro naši školu vybojovaly krásné druhé místo.
Ve sportovní hale VOŠ Kopřivnice se ve čtvrtek 25. ledna utkaly týmy čtyř středních škol o postup do krajského finále ve florbalu chlapců. V silné konkurenci florbalových družstev se nám nepodařilo probojovat do dalších bojů. Je třeba však vyzdvihnout vyrovnané výkony gólmana Pavla Škorni a celého našeho týmu složeného převážně z žáků 4. ročníků a 4.G.
Letošník ročník naznačil, že naše šance jsou oproti předchozím létům zase vyšší. Tak doufejme, že to vyjde napřesrok.
Děkujeme všem sportovcům za reprezentaci školy.
Lia Maňásková a Karel Dostál, vedoucí družstev