Vážení zájemci o studium na naší škole,
vzhledem k faktu, že se nám v letošním školním roce nepodařilo realizovat tradiční odpoledne otevřených dveří, rádi bychom vám nabídli možnost získat informace o naší škole alternativním způsobem.

Spoustu jich naleznete na našich webových stránkách v sekci pro uchazeče o studium. Aktualizovali jsme zejména informace týkající se přijímacího řízení. Od loňského roku vám navíc nabízíme virtuální prohlídku celé školy, kterou můžete absolvovat kdekoliv a kdykoliv. A pokud byste se chtěli podívat, jak vypadal den otevřených dveří v loňském roce, navštivte náš YouTube kanál.

Jako správná referenční škola společnosti Google vám však chceme nabídnout i interaktivní setkání na platformě Google Meet, během kterých se budete moci online spojit s vedením školy a pokládat dotazy týkající se přijímacího řízení a studia.

Pokud byste raději řešili svůj dotaz individuálně po telefonu, můžete nás kontaktovat ve všedních dnech mezi 14:00 a 17:00 na níže uvedených číslech.

  • Mgr. Zbyněk Kubičík (ředitel) – 734 510 551
  • Mgr. Zdeněk Man (zástupce ředitele) – 606 824 495