Před velikonočními prázdninami se uskutečnilo několik okresních kol v jazykových soutěžích různých kategorií. Vzhledem k omezení kontaktů se žáci s porotci setkali v éteru, tedy formou videokonferencí. Mezi soutěžícími se vůbec neztratili naši žáci a odnesli si všechny tři cenné kovy. Nejlépe se vedlo Jaromíru Hykelovi z 2.G, který zvítězil v okresním kole anglické konverzace v kategorii II.B a bude naši školu reprezentovat i v krajském kole. Jen o stupínek níže skončila Ivana Masníková z 5.G, která v kategorii III.B podala skvělý výkon, který jen těsně nestačil na vítězství. V německém jazyce reprezentovala školu Kateřina Zavadilová ze 4.G, která obsadila krásné třetí místo.
Dvě soutěžní klání si z pohledu porotců užili i vyučující naší školy, kteří obdivovali vynikající výkony všech zúčastněných žáků. Věříme, že se v příštím školním roce potkáme se soutěžícími tváří v tvář a konverzace tak budou ještě příjemnější.
za organizátory soutěží Yveta Pavelková, El Houcine Imider a Zdeněk Man