Školní rok jsme v hodině španělského jazyka s 2. C zakončili opravdu sladce. Tentokrát jsme vyměnili učebnici Aventura za zástěry a společně jsme se za rytmu španělské hudby pustili do přípravy národní pochoutky - churros, která je dnes známá po celém světě.
Ve školní kuchyňce nechyběla dobrá nálada ani týmová spolupráce. Odměnou nám byly voňavé a výborné churros, které měly takový úspěch, že se po nich během chvíle jen zaprášilo.
Děkuji 2. C za příjemně strávený čas a přeji všem krásné prázdniny plné odpočinku, zážitků a sluníčka!
Šárka Bartáková, vyučující ŠJ