Ve čtvrtek 25. 6. se na naší škole uskutečnilo letní kolo tradičního Gymplcupu. Studenti jednotlivých tříd mezi sebou změřili síly v pěti disciplínách: ve fotbale, volejbale, basketbale, atletickém čtyřboji a vědomostním kvízu.
Na sportovištích i v učebnách byla k vidění skvělá divácká kulisa a maximální nasazení všech zúčastněných. Zvítězit mohla jen jedna třída, poděkování a uznání za fair play však patří všem soutěžícím. Velký dík směřuje také organizátorům z řad učitelů, studentů a hlavně školního parlamentu, kteří celou akci úspěšně zajistili. Děkujeme za ozvláštnění posledních školních dnů před letními prázdninami.
Natálie Konvičná, 2. B